Hotel Plzeň Slovan

Tříhvězdičkový hotel Slovan - secesní perla Plzně - se nachází v centru města v parkové zóně v blízkosti význačných historických památek.

Hotel Slovan, postavený v letech 1890 – 1893, nabízí ubytování v prostorách s neopakovatelnou atmosférou v jedno a dvoulůžkových pokojích s kompletním příslušenstvím.

V hotelu Slovan v Plzni je také nekuřácká restaurace s výtečnou českou a mezinárodní kuchyní s kapacitou 110 míst, stylový salónek pro svatby, oslavy a hostiny s 25 místy. Svá vozidla můžete bezpečně zaparkovat v uzavřeném areálu hotelu. Ve všech prostorách hotelu je možnost Wi-Fi připojení k síti internet.

Ubytování kategorie ***
Hotel Slovan v Plzni nabízí k ubytování 96 pokojů jedno a dvoulůžkových s možností přistýlek - celkem 176 lůžek. Část pokojů je rekonstruována a vybavena kompletním příslušenstvím (sprchami nebo koupelnami, WC, telefonem s přímou volbou, TV). K dispozici jsou také cenově výhodné pokoje s jednoduchým zařízením.

Plzeň hotel Slovan Restaurace
Nekuřácká restaurace hotelu Slovan v Plzni má k dispozici 110 míst. Restaurace nabízí jídla české i mezinárodní kuchyně. Polední menu - Jídla jsou podávána od 11 do 14 hodin.

Hotel Slovan ubytování Plzeň Služby
Bezpečné parkoviště v uzavřeném nádvoří. Stylový salonek s kapacitou 25 míst. Směnárna. Možnost platby platebními kartami (CCS, Visa, EC/MC a JSB).

Ubytování v Plzni hotel Slovan okolí
Plzeň leží na soutoku řek Mže, Radbuza, Úhlava a Úslava, z nichž vzniká řeka Berounka. Za návštěvu stojí plzeňská zoologická zahrada a přilehlý Dinopark, Muzeum loutek a Muzeum strašidel či blízký hrad Radyně nebo Techmania Science Center v Plzni. V historickém centru Plzně se nachází Náměstí Republiky jehož dominantou je katedrála svatého Bartoloměje. Plzeň je hlavně městem piva. Městský pivovar byl založen v roce 1842, ale pivo se v Plzni vaří již od samého založení města.

Hotel Plzeň Slovan - K hotelu přísluší parkovištěHotel Plzeň Slovan - disponuje restauracíHotel Plzeň Slovan -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Plzeň Slovan -  je k dispozici připojení na internetHotel Plzeň Slovan - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Plzeň Slovan - přijímá kreditní karty VISAHotel Plzeň Slovan - přijímá kreditní karty JCBHotel Plzeň Slovan - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Plzeň Slovan - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Plzeň Slovan - na pokojích je telefonHotel Plzeň Slovan - Pokoje jsou vybaveny televizoremADRESA
Hotel Slovan, Smetanovy sady 1
Plzeň 30137 Česká Republika
Hotel-Plzen-Slovan@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Slovan ubytování Plzeň Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: